Opublikowano Dodaj komentarz

Kasa fiskalna ACLAS Kos – mało znana, ale niezwykle funkcjonalna

kasa fiskalna aclas kos

Kasa fiskalna jest bardzo często jednym z niezbędnych narzędzi pracy przedsiębiorców, szczególnie tych, którzy oferują swoje towary i usługi konsumentom prywatnym, nieprowadzącym działalności gospodarczych. W sklepach i placówkach usługowych często spotykamy się z kasami fiskalnymi Novitus czy kasami fiskalnymi Elzab – i nic w tym dziwnego! Są one jednymi na najlepszych urządzeń fiskalnych na rynku, oferującymi całą gamę różnych możliwości i funkcjonalności. Warto jednak być świadomym, że marek jest o wiele więcej. Dzisiaj zaprezentujemy bardzo ciekawy, choć niezbyt popularny model. Proszę Państwa, oto kasa fiskalna ACLAS Kos!

Kasa fiskalna ACLAS Kos – czym się wyróżnia?

Urządzenia ACLAS Kos są przede wszystkim bardzo ergonomiczne i proste w obsłudze. Swoim wyglądem przypominają stare, dobre kasy fiskalne w czasach, kiedy o smartfonach się jeszcze nie słyszało, a Internet był w powijakach. Nie jest to jednak wada! To właśnie prostota tego narzędzia jest jego największą zaletą. I choć czasy się zmieniły, a ACLOS-y także łączą się z Urzędami Skarbowymi, by przesłać swoje raporty sprzedaży, to ich obsługa nie będzie sprawiała nikomu trudności. Jest niewielka i lekka – waży jedynie nieco ponad pół kilograma, a jej wymiary to ok. 10 cm x 20 cm. Jest więc niewiele większa od obecnych telefonów komórkowych. Sama obudowa jest także bardzo trwała, nie trzeba bać się przypadkowego zabrudzenia czy zachlapania kasy. W przypadku rozlania czegoś na ekran dotykowy urządzenie z dużym prawdopodobieństwem trzeba byłoby naprawić. Tutaj nie ma takiej konieczności! Ot, wystarczy przetrzeć czystą szmatką i gotowe!

Urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb

Kasa fiskalna ACLAS Kos jest dostępna w jednym z kilku wariantów komunikacyjnych. Są to:

  • LAN,
  • LAN + WiFi,
  • LAN + GSM,
  • GSM + SIM.

Dzięki temu można precyzyjnie dobrać model komunikacji z Urzędem Skarbowym dopasowany do potrzeb, a dodatkowo nie trzeba płacić za standardy, z których się nie będzie korzystać. Wynika z tego kolejna zaleta tych urządzeń – są bardzo tanie. W wersji LAN + WiFi jej koszt to jedyne 1299 złotych netto w naszym sklepie internetowym, co stawia ACLAS Kos w czołówce najtańszych kas fiskalnych na rynku.

kasa fiskalna aclas kos

Kasa fiskalna ACLAS Kos – mała, ale potężna

Niech Cię nie zwiedzie jej wygląd czy wielkość. W tej niewielkiej obudowie umieszczono potężną moc obliczeniową i wielkie bazy danych, które pomieszczą nawet 3 tysiące produktów w 99 grupach towarowych. Świetnie sprawdzą się więc nawet w sklepach w rozmaitym asortymentem. Bez trudu będzie współpracować z niemal dowolnymi urządzeniami peryferyjnymi: terminalem płatniczym, wagą elektroniczną czy czytnikiem. Kasa fiskalna ALCAS Kos sama przypomni o wszystkich obowiązkach podatkowych: wykonaniu raportów dobowych czy dokonaniu okresowego przeglądu technicznego w serwisie kas fiskalnych. Zatrudniasz wielu kasjerów? Z tym urządzeniem to nie problem. Każdy może otrzymać swoje własne uprawnienia.

kasa fiskalna aclas kos

Kasa fiskalna ACLAS Kos to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które szukają najtańszych i w pełni funkcjonalnych urządzeń, które wyróżniają się swoją prostotą i ergonomią pracy. Czy ACLAS może konkurować z takimi gigantami jak Novitus? Sądzimy, że każde urządzenie znajdzie swoją niszę i swoje zastosowanie, gdzie sprawdzi się lepiej od innych. Tak jest i w tym przypadku.

Dodaj komentarz