O nas

Polskie Kasy fiskalne ON-line to całkiem nowa sieć sprzedaży i serwisu kas fiskalnych na terenie Polski

Nowa , ale składająca się ze z niezależnych Firm działających w tej branży minimum od 20 lat, zatrudniających minimum 3 serwisantów , posiadających Siedziby zapewniające właściwą ekspozycję i serwis sprzętu fiskalnego.

Jesteśmy niezależni , ale od lat wspólnie działamy i wspieramy się w naszej działalności oferując naszym Klientom sprzęt fiskalny najlepszych i sprawdzonych producentów a także usługi na najwyższym poziomie oparte na rzetelnej wiedzy, doświadczeniu .

W naszej codziennej pracy obsługujemy zarówno właścicieli małych punktów handlowo-usługowych jak i lokalne i ogólnopolskie sieci handlowe.

Kierujemy się sprawdzoną kupiecką zasada iż nie ma dla Nas za małych i za dużych Klientów. Wszystkim naszym klientom poświęcamy należyty czas i staranność obsługi

Zbliżająca się rewolucja na polskim rynku fiskalnym , nadchodząca konieczność wymiany i instalacji nowych kas i drukarek fiskalnych on line sprawiła iż postanowiliśmy połączyć nasze siły w celu zapewnienia naszym obecnym i przyszłym Klientom oferty obejmującej najlepsze i sprawdzone urządzenia fiskalne oraz niezawodne i rzetelne usługi serwisowe.

Na stronach naszego serwisu WWW. nie tylko znajdziecie Państwo adresy naszych Firm ale przede wszystkim zapoznacie się z aktualną ofertą OFEROWANYCH PRZEZ Nas urządzeń fiskalnych, wszystkimi obowiązującym przepisami prawnymi regulującymi użytkowanie kas i drukarek fiskalnych w Polsce, wszystkimi dokumentami związanymi z zakupem i likwidacją sprzętu fiskalnego oraz dokumentami umożliwianymi zmianę dotychczasowego serwisu.

Na stronach naszego serwisu znajdziecie także oferowane przez Nas także inne urządzenia wspomagające współczesny handel detaliczny i hurtowy.
Od lat zajmujemy się z sukcesami sprzedażą szerokiego zakresu wag elektronicznych, czytników i drukarek kodów kreskowych, kolektorów danych , terminali komputerowych, programów obsługujących sprzedaż, metkownic , materiałów eksploatacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym Państwu punktem sprzedaży a w sprawach dotyczących serwisu na terenie kilku województw lub całej Polski prosimy o kontakt pod adresem serwis centralny@…….